Odpust

W przyszłą niedzielę 16.07. szczególne święto w naszej parafii – Odpust Matki Boskiej Szkaplerznej. W tym dniu porządek mszy jak w każdą niedzielę : 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.30. Głównej mszy św. o godz. 12.00 przewodniczyć będzie J.E. Bp Adam Bałabuch, sufragan świdnicki, który wygłosi też kazanie odpustowe. W tym dniu będziemy też dziękować za 20 lat istnienia naszej Parafii. Po południu od godz. 16.00 zapraszamy wszystkich parafian na Festyn Parafialny na terenie naszego podwórka i ogrodów. Wszystko co będzie przygotowane (zupa, kiełbaski z rożna, kaszanki, chleb ze smalcem, pierogi z Wieśnicy, napoje) będzie za jedyne „dziękuję” lub ‘Bóg zapłać”. Prosimy o pomoc nasze Panie, aby upiekły ciasta i przyniosły je w sobotę lub niedzielę z rana na plebanię. Kto chciałby ufundować słodycze dla dzieci można się zgłaszać w zakrystii po mszy.

W związku z Odpustem zachęcamy do nabywania szkaplerzy lub medalików szkaplerznych w zakrystii po mszy św. Kto nabędzie szkaplerz ten w dniu Odpustu będzie wprowadzony do Bractwa Szkaplerznego przez ks. Biskupa. Prosimy o wpisanie swoich danych na kartkę, aby można było później wpisać nowych członków do Księgi Bractwa Szkaplerznego.