XXI Festyn Dziecięcy

W niedzielę 27.05. odbędzie się po raz XXI Festyn Dziecięcy organizowany przez Szkolę Podstawową nr 2, Zgromadzenie Sióstr Elżbietanek i naszą parafię. W programie wspaniałe zabawy dla całych rodzin, liczne konkursy, turnieje, występy dzieci z przedszkoli, szkół, zespoły folklorystyczne. Rada Parafialna przygotuje poczęstunek zupą, kiełbaskami i karkówką. Siostry będą rozprowadzać ciasto upieczone przez rodziców i babcie. Oczywiście będzie Wielka loteria fantowa i gwiazda festynu : Mieczysław Szcześniak. W związku z festynem organizatorzy liczą na wsparcie ludzi dobrej woli, których w naszym mieście nigdy nie brakowało. Rozesłane zostały prośby do instytucji i prywatnych osób. Prosimy o życzliwe potraktowanie naszej inicjatywy, która stała się jedną z największych imprez plenerowych.