Odpust parafialny

W niedzielę (15.07.2018) ostatni dzień Nowenny przed uroczystością Matki Boskiej Szkaplerznej z Góry Karmel. Nowenna jest odprawiana po wieczornej mszy św. Jutro wielkie święto w naszej parafii ODPUST PARAFIALNY. Jest to dzień imienin parafii, czyli nas wszystkich należących do tej wspólnoty. Zapraszamy do przyjścia na jutrzejszą Mszę Odpustową o godz. 18.00. Przewodniczyć jej będzie i wygłosi kazanie Ks. Jan Mazur, proboszcz parafii Małowice w diecezji wrocławskiej. Przed Mszą okazja do spowiedzi, aby móc uzyskać łaskę odpustu. W czasie Odpustowej Mszy poświęcimy nowe szkaplerze nabyte w ostatnim czasie i wprowadzimy nowych członków do Bractwa Szkaplerznego. Jeszcze raz serdecznie prosimy wszystkich czcicieli MB Szkaplerznej na jutrzejszą uroczystość, szczególnie dzieci i młodzież.