XXII Festyn Dziecięcy

W przyszłą niedzielę odbędzie się XXII Festyn Dziecięcy organizowany przez SP nr 2, Zgromadzenie Sióstr Elżbietanek i naszą parafię. Hasło tegorocznego Festynu brzmi : „Rodzina wolna od uzależnień”. Od godz. 14.00 na placu przy hali sportowej OSiR przy ul. Mickiewicza rozpocznie się zabawa dla dzieci i wszystkich chętnych. Będą występy dzieci i zespołów tanecznych. Będą turnieje, gry i zabawy sprawnościowe dla całych rodzin. Rada Parafialna przygotuje smakołyki z rożna, smalec i pyszne zupy. Siostry będą mieć ciasto, które prosimy aby upiekły nasze panie – matki i babcie naszych dzieci. Gwiazdą Festynu będzie „The cubain latin jazz” – zespół z Kuby grający muzykę latynoamerykańską. Oczywiście będzie wielka loteria z cennymi nagrodami. Zapraszamy do uczestnictwa.