Wizyta Duszpasterska

Drodzy Parafianie

Wizyta duszpasterska w okresie pandemii będzie miała inną formę jak w poprzednich latach. Zgodnie z zaleceniem Księdza Biskupa pragniemy zapraszać parafian z poszczególnych ulic, na wieczorną Eucharystię, którą będziemy sprawowali w Waszej intencji, modląc się o potrzebne dla Was łaski. W czasie tej Mszy Świętej, zostanie udzielone Wam błogosławieństwo a także poświęcimy wodę, którą należy osobiście przynieść ze sobą we własnych naczyniach, do późniejszego poświęcenia mieszkań. Plan wspólnej modlitwy na Mszy Świętej w naszym kościele zostanie umieszczony na stronie internetowej parafii a także przekazany w ogłoszeniach parafialnych.

Mamy też świadomość, jak ważne dla rodzin naszej parafii są osobiste spotkania z duszpasterzem, wspólna modlitwa i błogosławieństwo Waszych domów. Dlatego każdy, kto będzie chciał przyjąć kapłana w swoim domu, proszony jest o wypełnienie niniejszego zaproszenia, a następnie wrzucenie go do skrzynki ustawionej w kościele, lub dostarczenie go do zakrystii lub na plebanię. Prosimy, aby zaproszenia złożyć do 16 stycznia. Wizyta odbywać się będzie z zachowaniem obowiązujących przepisów sanitarnych. Plan wizyty duszpasterskiej na zaproszenie podamy w niedzielę 17 stycznia.

Z darem modlitwy

Duszpasterze parafii