Boże Ciało

W czwartek 03.06. uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Porządek Mszy Świętych w naszej parafii będzie następujący: 7.30; 9.00; 10.30 oraz 12.00. Nie będzie Mszy o 18.30. Po Mszy Świętej o godzinie 12.00 wyruszy procesja do 4 ołtarzy. Przejdziemy ulicą Kamienną, następnie Paderewskiego, później Czerwonego Krzyża i Kościuszki. Prosimy parafian o przygotowanie ołtarzy. Prosimy również, aby ustrojeniem ołtarzy kwiatami zajęły się Panie z poszczególnych Róż Żywego Różańca. Dziewczynki pierwszokomunijne i młodsze prosimy o sypanie kwiatów. Próba sypania kwiatów u nas w Kościele w środę o godzinie 16.00. Prosimy przygotować sztandar Żywego Różańca do procesji. Pamiętajmy o przystrojeniu okien i balkonów. Można do zakrystii przynosić kwiaty do dekoracji ołtarzy i sypania kwiatków.