Ogłoszenie duszpasterskie, 14.05.2023

1. Dzisiaj przeżywamy 6 niedzielę wielkanocną, która rozpoczyna w Kościele w Polsce Dni modlitw o urodzaje i czcimy w dniu dzisiejszym św. Macieja Ap.

2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci NMP, codziennie: od poniedziałku do piątku na godzinę 17.00 a w sobotę i w niedzielę na godzinę 18.00. Po nabożeństwie Msza Święta.

3. We wtorek przypada święto św. Andrzeja Boboli prezb. i męcz.

4. Wtorek jest to także 16 dzień miesiąca, na wieczornej Mszy św. modlić się będziemy przez wstawiennictwo naszej patronki MB Szkaplerznej. Można składać intencje na Mszę św. zbiorową.

5. W tym tygodniu od czwartku rozpoczniemy Nowennę przed Zesłaniem Ducha Św.

6. Za tydzień niedziela Wniebowstąpienia Pana Jezusa.

7. Tradycyjnie od wielu lat nasza parafia wraz z PSP 2 organizujemy festyn dziecięcy i już teraz zwracamy się z prośbą o pomoc w jego przygotowaniu i przeprowadzeniu. Prosimy o dary na loterię fantową deklaracje upieczenia ciasta czy też obsługę.

8. Gazety : Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny.

9. Spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania w środę o 18.15.

10. Zbiórka dla ministrantów w środę o 16.20. Zapraszamy chętnych do zostania ministrantem.

Zapowiedzi przedślubne:

III: Rafał Starnawski Legnica i Paulina Rodak Strzegom