ZBIÓRKA DARÓW NA DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W ŚCINAWCE DOLNEJ

W związku ze zbliżającym się Dniem św. Mikołaja, schola parafialna organizuje zbiórkę dla chłopców mieszkających w Domu Pomocy Społecznej w Ścinawce Dolnej. Zbiórka odbędzie się od środy do piątku w godzinach 17-18 w salce parafialnej oraz w niedzielę 03.12 przed i po każdej Mszy św.

Rzeczy, które można przynieść:

1. piżamy w rozmiarze 98-170; pościel 160x200;

2. ręczniki małe i duże;

3. środki higieny osobistej: żele pod prysznic, szampony, pampersy rozmiar 4 i 5, papier toaletowy, ręczniki papierowe, chusteczki higieniczne, chusteczki nawilżone, kosmetyki dla małych dzieci, płyny do kąpieli, pasty do zębów;

4. artykuły spożywcze: kaszę, makarony, mąka, cukier, herbata, budynie, kiśle, słodycze, herbaty;

5. środki czystości i do prania: proszki, płyny;

6. artykuły edukacyjne, papierowe i kreatywne, edukacyjno-terapeutyczne zabawki.