Ogłoszenia duszpasterskie 17.02.2018

XI Niedziela zwykła

W tym tygodniu przeżywać będziemy :

- we wtorek 19.06. Akcja Krwiodawstwa w salce Domu parafialnego w godzinach 9.00 – 13.00.

- w środę 20.06. św. Alojzego Gonzagi, zakonnika, po mszy porannej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

- w czwartek 21.06. NMP Przyczyny Naszej Radości. Od godz. 17.00 spowiedź dla dzieci i młodzieży, którzy kończą rok szkolny. Zapraszamy szczególnie dzieci I komunijne i pozostałe ze SP nr 2 z odziałem gimnazjalnym oraz uczniów Liceum

- w piątek 22.06. o godz. 8.00 msza św. na zakończenie roku szkolnego dla dzieci i młodzieży naszych szkół (SP nr 2 i LO). Przynieśmy ze sobą sztandary szkół. Prosimy o udział nauczycieli i rodziców. Po mszy wieczornej Koronka do Miłosierdzia Bożego

- w przyszłą niedzielę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

Codziennie po mszy wieczornej nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W związku z remontem II piętra kościoła wspólnie odmawiany różaniec przenosimy na wieczór na godz. 17.00 (sobota o 18.00).

W poprzednią niedzielę w ramach comiesięcznej zbiórki na remont naszego kościoła zebraliśmy sumę : 5312 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

31.07. (wtorek) wyrusza XV Piesza Pielgrzymka Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę. Zachęcamy do wzięcia udziału w tym niezwykłym wydarzeniu, szczególnie ludzi młodych i w miarę zdrowych. Zapisy chętnych w zakrystii po mszy. Można się też zapisać do grupy duchowego uczestnictwa przez tych, którzy nie mogą pójść na pielgrzymkę.

Pielgrzymka do Meksyku do sanktuarium MB z Guadelupe. Termin : 13 – 28.11. (16 dni), koszt : 8750 zł. Zapisy z zaliczką 2000 zł. w zakrystii po mszy lub kancelarii parafialnej.

Zapowiedzi przedślubne :

- Piotr MARKIEWICZ, par. tutejsza i Kornelia MISEK, par. św. Piotra i Pawła Strzegom

- Krzysztof ZIÓŁKOWSKI, par. św. Piotra i Pawła Strzegom i Milena MADEJ, par. Goczałków

Gazety : Niedziela, Gość Niedzielny, Ola i Jaś, Mały Gość Niedzielny, Miłujcie się