Ogłoszenia duszpasterskie 3.09.2023

1. Dzisiaj przeżywamy I niedziela miesiąca, po Mszach św. adoracja Najśw. Sakramentu a po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

2. Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Modlić się będziemy w intencji dzieci i młodzieży, nauczycieli, pedagogów oraz pracowników administracyjnych naszych szkół i przedszkoli. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 8.15.

3. W tym tygodniu przypada w czwartek - I czwartek miesiąca, od godz. 16.30 adoracja Najśw. Sakramentu,  w piątek święto Narodzenia NMP.

4. W środy po porannej Mszy św. nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek, 7 września zapraszamy ministrantów na pierwszą zbiórkę po wakacjach, na Mszę św. wieczorną o g. 17.30.

6. W piątek, 8 września zapraszamy na próbę scholi młodsze dzieci, na g. 18.00, po Mszy św. wieczornej.

7. Za tydzień w II niedzielę miesiąca modlić się będziemy za wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów naszej świątyni. Koperty z nadrukiem na ten cel są wyłożone przy wyjściach z kościoła.

8. Przypominamy o możliwości spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św. Jednocześnie prosimy, przychodzić wcześniej, nie na ostatnią chwilę, by ksiądz też mógł przygotować się do Mszy św.

9. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałki i piątki w godzinach 15.30 – 16.30.

10. Gazety : Gość Niedzielny, Niedziela a dla dzieci Mały Gość.