Ogłoszenie duszpasterskie, 7.05.2023

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci NMP, codziennie: od poniedziałku do piątku na godzinę 17.00 a w sobotę i w niedzielę na godzinę 18.00. Po nabożeństwie Msza Święta.

2. W poniedziałek obchodzić będziemy uroczystość św. Stanisława bpa i męcz., głównego patrona Polski i diecezji. Będzie to również 15. rocznica sakry biskupiej ks. bpa Adama Bałabucha, którego polecamy modlitwie.

3. W poniedziałek i czwartek o godz. 16.00 w kościele próba dla dzieci rocznicowych.

4. W sobotę na Mszy św. o godz. 9.00 gościć będziemy ministrantów - piłkarzy z całej diecezji, w ramach Turnieju Piłki Nożnej. Mszy św. przewodniczyć będzie ks. bp ordynariusz Marek Mendyk.

5. W tę najbliższą sobotę o godz. 10.30 odbędzie się spowiedź św. dzieci, które obchodzić będą rocznicę I Komunii św.

6. Za tydzień modlić się będziemy za wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów naszej świątyni z racji drugiej niedzieli miesiąca.